Vă prezentăm o noutate, puzzle din spumă cu alfabet. A, B, C... este timpul să începeți să învățați să citiți. După cum știm, fiecare dintre noi trebuie să .. mai mult
Cod: | Dimensiune: | Preț: | Disponibilitate: |
---|---|---|---|
Vă prezentăm o noutate, puzzle din spumă cu alfabet.
A, B, C... este timpul să începeți să învățați să citiți. După cum știm, fiecare dintre noi trebuie să învețe alfabetul pentru a putea scrie :-)
Puzzle-urile, datorită dimensiunii și culorilor variate, oferă o oportunitate excelentă de a învăța literele și de a vă distra în același timp. Copilul își stimulează gândirea în timp ce se joacă, pentru a potrivi corect forma literelor cu puzzle-ul.
Pot fi asamblate pe podea, servind și ca saltea pentru exerciții. Sunt ideale pentru dezvoltarea imaginației și stimularea creativității. Puzzle-urile încurajează petrecerea timpului împreună cu copilul dumneavoastră.
Produsul conține 52 de elemente și este complet sigur.
Material: spumă
Vârstă: 1+
Dimensiunile unui puzzle: 28,5 x 25 cm
Referință: WD91628
Declarație de conformitate: CE
Ajută alți clienti cu comanda. Scrie o impresie despre acest produs.